More actions
m →Loot: added some commander loot |
|||
| Line 179: | Line 179: | ||
|Mid-Grade Snake Alpha/Beta | |Mid-Grade Snake Alpha/Beta | ||
|10M - 25M ISK | |10M - 25M ISK | ||
| | |||
|- | |||
|Mid-Grade Asklepian Alpha | |||
|40M ISK | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
m →Loot: added some commander loot |
|||
| Line 179: | Line 179: | ||
|Mid-Grade Snake Alpha/Beta | |Mid-Grade Snake Alpha/Beta | ||
|10M - 25M ISK | |10M - 25M ISK | ||
| | |||
|- | |||
|Mid-Grade Asklepian Alpha | |||
|40M ISK | |||
| | | | ||
|} | |} | ||