More actions
m Removed protection from "Production Department": Temporary unlock to allow update |
m added officers |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
| [[Image:DolmanHicks.jpeg|80px|link=]] | | [[Image:DolmanHicks.jpeg|80px|link=]] | ||
| style="padding:10px;" | Dolman Hicks | | style="padding:10px;" | Dolman Hicks | ||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:MiljaItazura.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Milja Itazura | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | |||
|- | |||
| [[Image:OwainabArawn.jpeg|80px|link=]] | |||
| style="padding:10px;" | Owain abArawn | |||
| style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | | style="padding:10px;" | {{co|#FFCC00|Production Officer}} | ||
|} | |} | ||