More actions
m add Hourglass/Duration |
Salartarium (talk | contribs) m →Factions: Added EDENCOM faction icon |
||
| Line 741: | Line 741: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|drifters}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|drifters}}</nowiki> | ||
| [[File:logo faction drifters.png|32px]] | | [[File:logo faction drifters.png|32px]] | ||
| 128px | |||
|- | |||
| EDENCOM | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|edencom}}</nowiki> | |||
| [[File:logo faction edencom.png|32px]] | |||
| 128px | | 128px | ||
|- | |- | ||