More actions
Salartarium (talk | contribs) m →Modules: add weapons upgrades |
Salartarium (talk | contribs) m →Factions: add Rogue Drones without {{icon}} |
||
| Line 799: | Line 799: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|ore}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|ore}}</nowiki> | ||
| [[File:logo_faction_outer_ring_excavations.png|32px]] | | [[File:logo_faction_outer_ring_excavations.png|32px]] | ||
| 128px | |||
|- | |||
| Rogue Drones | |||
| style="background:#333333;" | | |||
| [[File:Logo faction rogue drones.png|32px]] | |||
| 128px | | 128px | ||
|- | |- | ||