More actions
Vult Skerris (talk | contribs) |
Vult Skerris (talk | contribs) |
||
| Line 195: | Line 195: | ||
|- | |- | ||
| '''Rogue Drone''' || All Drone Regions || W-634 || P-343554 || F-435454 || D-34343 | | '''Rogue Drone''' || All Drone Regions || W-634 || P-343554 || F-435454 || D-34343 | ||
|- | |||
| '''Other''' || ? || Shaqil || || || | | '''Other''' || ? || Shaqil || || || | ||
|} | |} | ||