More actions
No edit summary |
Davin arin (talk | contribs) |
||
| Line 908: | Line 908: | ||
|'''Class 6''' | |'''Class 6''' | ||
|- | |- | ||
|''' | |'''Armor repair amount''' | ||
|-10% | |-10% | ||
|-19% | |-19% | ||
| Line 916: | Line 916: | ||
|-50% | |-50% | ||
|- | |- | ||
|'''Shield | |'''Armor remote repair''' | ||
|+25% | |||
|+44% | |||
|+55% | |||
|+68% | |||
|+85% | |||
|+100% | |||
|- | |||
|'''Shield repair amount''' | |||
|-10% | |-10% | ||
|-19% | |-19% | ||
| Line 924: | Line 932: | ||
|-50% | |-50% | ||
|- | |- | ||
|'''Shield | |'''Shield transfer''' | ||
|+25% | |+25% | ||
|+44% | |+44% | ||