More actions
| Line 17: | Line 17: | ||
! Constellation | ! Constellation | ||
! System | ! System | ||
|- | |||
| rowspan="95" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/region/Venal Venal] | |||
| rowspan="6" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/0HD-6C 0HD-6C] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/42XJ-N 42XJ-N] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/B3QP-K B3QP-K] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/FHB-QA FHB-QA] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/G9D-XW G9D-XW] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/GVZ-1W GVZ-1W] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Z3U-GI Z3U-GI] | |||
|- | |||
| rowspan="6" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/0KTC-R 0KTC-R] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/2IBE-N 2IBE-N] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/C2-DDA C2-DDA] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/L-IE41 L-IE41] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/VG-QW1 VG-QW1] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/YJ3-UT YJ3-UT] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/ZD4-G9 ZD4-G9] | |||
|- | |||
| rowspan="7" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/1G-8KY 1G-8KY] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/9-R6GU 9-R6GU] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/KK-L97 KK-L97] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/N-Q5PW N-Q5PW] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/R-KZK7 R-KZK7] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Y-W1Q3 Y-W1Q3] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Y6-HPG Y6-HPG] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Z-GY5S Z-GY5S] | |||
|- | |||
| rowspan="6" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/48R-PS 48R-PS] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/6W-HRH 6W-HRH] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/9-8BL8 9-8BL8] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/CSOA-B CSOA-B] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/K3JR-J K3JR-J] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/MQFX-Q MQFX-Q] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/N5Y-4N N5Y-4N] | |||
|- | |||
| rowspan="8" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/E-I1JW E-I1JW] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/0-XIDJ 0-XIDJ] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/8CIX-S 8CIX-S] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/D-SKWC D-SKWC] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/E-7U8U E-7U8U] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/HBD-CC HBD-CC] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/O-TVTD O-TVTD] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/P-GKF5 P-GKF5] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/SBL5-R SBL5-R] | |||
|- | |||
| rowspan="7" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/L-1T22 L-1T22] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/430-BE 430-BE] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/6UQ-4U 6UQ-4U] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/AZ-UWB AZ-UWB] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/H-S5BM H-S5BM] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/LHJ-2G LHJ-2G] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/OJ-CT4 OJ-CT4] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/SHJO-J SHJO-J] | |||
|- | |||
| rowspan="6" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/N32Z-Z N32Z-Z] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/3A1P-N 3A1P-N] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/92K-H2 92K-H2] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/A-AFGR A-AFGR] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/AA-YRK AA-YRK] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/N6G-H3 N6G-H3] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/OZ-VAE OZ-VAE] | |||
|- | |||
| rowspan="6" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/ST-0EZ ST-0EZ] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/1-Y6KI 1-Y6KI] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/9-266Q 9-266Q] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/D-8SI1 D-8SI1] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/H-PA29 H-PA29] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/P-FSQE P-FSQE] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/YP-J33 YP-J33] | |||
|- | |||
| rowspan="6" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/UTZ-7B UTZ-7B] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/0-BFTQ 0-BFTQ] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/6NJ8-V 6NJ8-V] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/AJCJ-1 AJCJ-1] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/BV-1JG BV-1JG] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/SS-GED SS-GED] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Y-4CFK Y-4CFK] | |||
|- | |||
| rowspan="9" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/W9MQ-1 W9MQ-1] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/4RX-EE 4RX-EE] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/9IPC-E 9IPC-E] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/EIV-1W EIV-1W] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/N0C-UN N0C-UN] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/QHJ-FW QHJ-FW] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/S-1ZXZ S-1ZXZ] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/V3X-L8 V3X-L8] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/VG-6CH VG-6CH] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Z0-TJW Z0-TJW] | |||
|- | |||
| rowspan="6" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/XHYS-O XHYS-O] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/92D-OI 92D-OI] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/EK2-ET EK2-ET] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/N-5476 N-5476] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/PZOZ-K PZOZ-K] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/SE-SHZ SE-SHZ] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/W3KK-R W3KK-R] | |||
|- | |||
| rowspan="6" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/XMNF-7 XMNF-7] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/2TH-3F 2TH-3F] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/4S-PVC 4S-PVC] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/E1F-E5 E1F-E5] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/H-AJ27 H-AJ27] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/M2-2V1 M2-2V1] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/WLF-D3 WLF-D3] | |||
|- | |||
| rowspan="9" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/Y8-HHZ Y8-HHZ] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/0-O2UT 0-O2UT] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/2PLH-3 2PLH-3] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/4-7IL9 4-7IL9] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/65V-RH 65V-RH] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/B-CZXG B-CZXG] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/JURU-T JURU-T] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/MC6-5J MC6-5J] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Q61Y-F Q61Y-F] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/RQ9-OZ RQ9-OZ] | |||
|- | |||
| rowspan="7" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Venal/Y8HB-U Y8HB-U] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/6ZJ-SC 6ZJ-SC] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/HD-JVQ HD-JVQ] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/P-VYVL P-VYVL] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/PF-QHK PF-QHK] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Q-7SUI Q-7SUI] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/VVD-O6 VVD-O6] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/XW-6TC XW-6TC] | |||
|} | |} | ||