More actions
Zee spitfire (talk | contribs) No edit summary |
Zee spitfire (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
=Controlled Territory= | =Controlled Territory= | ||
==Region== | ==Settled Systems== | ||
{| class="wikitable" | |||
! Region | |||
! Constellation | |||
! System | |||
|- | |||
| rowspan="13" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Delve Delve Region] | |||
| rowspan="7" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Delve/XPJ1-6 XPJ1-6] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/UHKL-N UHKL-N] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/Z3V-1W Z3V-1W] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/A-ELE2 A-ELE2] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/KFIE-Z KFIE-Z] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/1DH-SX 1DH-SX] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/PR-8CA PR-8CA] | |||
|- | |||
| rowspan="8" valign="top" | [http://evemaps.dotlan.net/map/Delve/6-UCYU 6-UCYU] | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/FWST-8 FWST-8] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/YZ9-F6 YZ9-F6] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/0N-3RO 0N-3RO] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/G-TT5V G-TT5V] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/319-3D 319-3D] | |||
|- | |||
| [http://evemaps.dotlan.net/system/I3Q-II I3Q-II] | |||
|} | |||