More actions
m container bracet |
m wormhole |
||
| Line 557: | Line 557: | ||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br force field}}</nowiki> | | style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br force field}}</nowiki> | ||
| align="center" | {{icon|br force field|16|Click to update image.}} | | align="center" | {{icon|br force field|16|Click to update image.}} | ||
| 16px | |||
|- | |||
| Wormhole | |||
| style="background:#333333;" | <nowiki>{{icon|br wormhole}}</nowiki> | |||
| align="center" | {{icon|br wormhole|16|Click to update image.}} | |||
| 16px | | 16px | ||
|} | |} | ||