More actions
| Line 770: | Line 770: | ||
| Noranim, Petidu | | Noranim, Petidu | ||
| Menai | | Menai | ||
|- | |||
| {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/The_Forge/Mivora#sec Mivora] | |||
| Fuskunen | |||
| Otosela, Paala, Uemon | |||
| Akkio | |||
| Tasti | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Genesis/Monalaz#sec Monalaz] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Genesis/Monalaz#sec Monalaz] | ||