More actions
| Line 923: | Line 923: | ||
|- | |- | ||
| {{icon|syndicate|24|The Syndicate}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Syndicate/59H-0G#sec 59H-0G] | | {{icon|syndicate|24|The Syndicate}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Syndicate/59H-0G#sec 59H-0G] | ||
| | | SBEN-Q | ||
| 4GSZ-1, E-EFAM, VEQ-3V | |||
| J-QOKQ | |||
| 4T-VDE, 9-7SRQ | |||
|- | |||
| {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Cobalt_Edge/5ZAB-N#sec 5ZAB-N] | |||
| DK0-N8 | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Catch/9HXQ-G#sec 9HXQ-G] | | {{icon|alliance|24|Player owned}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Catch/9HXQ-G#sec 9HXQ-G] | ||