More actions
| Line 919: | Line 919: | ||
| Kurniainen | | Kurniainen | ||
| Saidusairos | | Saidusairos | ||
|- | |||
| {{icon|amarr2|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kor-Azor/Tendrara#sec Tendrara] | |||
| Arza | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| {{icon|caldari2|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Lonetrek/Umamon#sec Umamon] | | {{icon|caldari2|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Lonetrek/Umamon#sec Umamon] | ||