| Line 59: | Line 59: | ||
| [[Eve university incursion community|Incursion Community]] || 2021/05/01 - 2021/05/08 | | [[Eve university incursion community|Incursion Community]] || 2021/05/01 - 2021/05/08 | ||
|- | |- | ||
| [[Wormhole Campus]] || 2021/05/09 - 2022/02/10<br> 2022/06/05 - Present | | [[Wormhole Campus|Wormhole Community]] || 2021/05/09 - 2022/02/10<br> 2022/06/05 - Present | ||
|- | |- | ||
| [[Averon Mining Campus]] || 2022/02/11 - 2022/06/04 | | [[Averon Mining Campus]] || 2022/02/11 - 2022/06/04 | ||
|- | |- | ||
| [[Main Community]] || | | [[Main Community|Headquarters]] || | ||
|- | |||
| [[Archive:Null-Sec_Campus|Nulsec Community]] || | |||
|} | |} | ||