More actions
No edit summary |
|||
| Line 35: | Line 35: | ||
! width="100px" | Active in American timezones? | ! width="100px" | Active in American timezones? | ||
! width="100px" | Active in Pacific/Australian timezones? | ! width="100px" | Active in Pacific/Australian timezones? | ||
|- | |||
| Amy Kumamato | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
|- | |- | ||
| [[Bates Larsson]] | | [[Bates Larsson]] | ||
| Line 119: | Line 125: | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Cross.png|link=]] | | [[Image:Cross.png|link=]] | ||
|- | |||
| Olloa | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
|- | |- | ||
| Pyrrhus Sertorius | | Pyrrhus Sertorius | ||
| Line 167: | Line 179: | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
| [[Image:Tick.png|link=]] | | [[Image:Tick.png|link=]] | ||
|- | |||
| Venividivadi | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Tick.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
| [[Image:Cross.png|link=]] | |||
|} | |} | ||