More actions
Paxte Eriker (talk | contribs) Added info for Hoosa Constellation |
m →Constellations in low security space: Added Ravin |
||
| Line 368: | Line 368: | ||
| Noranim, Petidu | | Noranim, Petidu | ||
| Menai | | Menai | ||
|- | |||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kor-Azor/Ravin#sec Ravin] | |||
| Kerying | |||
| Arzi, Oguser, Zorenyen | |||
| Mafra, Schmael | |||
| Abath | |||
|- | |- | ||
| {{icon|khanid kingdom|24|Khanid Kingdom}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Khanid/Seevadin#sec Seevadin] | | {{icon|khanid kingdom|24|Khanid Kingdom}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Khanid/Seevadin#sec Seevadin] | ||