More actions
mNo edit summary |
Matt Mustang (talk | contribs) |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
| Yashunen | | Yashunen | ||
| Kassigainen | | Kassigainen | ||
|- | |||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Genesis/Charak#sec Charak] | |||
| Abhan | |||
| Anyed, Chiga, Habu | |||
| Anzalaisio | |||
| Asanot | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Domain/Chardu#sec Chardu] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Domain/Chardu#sec Chardu] | ||