More actions
| Line 636: | Line 636: | ||
| Cumemare | | Cumemare | ||
| Alperaute | | Alperaute | ||
|- | |||
| {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Placid/Amevync#sec Amevync] | |||
| Esesier | |||
| Aldranette, Anchauttes, Evaulon | |||
| Alsavoinon, Vlillirier | |||
| Oicx | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Aridia/Anama#sec Anama] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Aridia/Anama#sec Anama] | ||