More actions
| Line 750: | Line 750: | ||
| Noranim, Petidu | | Noranim, Petidu | ||
| Menai | | Menai | ||
|- | |||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Genesis/Monalaz#sec Monalaz] | |||
| Access | |||
| Angur, Djimame, Hangond | |||
| Mozzidit | |||
| Antem | |||
|- | |- | ||
| {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Sinq_Laison/Nadire#sec Nadire] | | {{icon|gallente|24|Gallente Federation}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Sinq_Laison/Nadire#sec Nadire] | ||