More actions
| Line 792: | Line 792: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{icon|caldari|24|Caldari State}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Lonetrek/Umamon#sec Unamon] | |||
| Saranen | |||
| Anin, Karjataimon, Tartoken | |||
| Nannaras | |||
| Tamo | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Black_Rise/Urpiken#sec Urpiken] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Black_Rise/Urpiken#sec Urpiken] | ||