More actions
No edit summary |
|||
| Line 36: | Line 36: | ||
[[Serpentis Fleet Shipyard]] - 10/10 | [[Serpentis Fleet Shipyard]] - 10/10 | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; padding:1px;" | |||
! colspan=7 | ~ 34 days, 21 hours and 40 minutes worth of training in total {{co|grey|(~ 1.5 million skillpoints)}} | |||
|- valign="top" style="background:#222222;" | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| style="padding:8px;" nowrap | | |||
| style="padding:8px;" nowrap | | |||
| style="padding:8px;" nowrap | | |||
| style="padding:8px;" nowrap | | |||
| style="padding:8px;" nowrap | | |||
| style="padding:8px;" nowrap | | |||
| style="padding:8px;" nowrap | | |||
|- valign="top" style="background:#222222;" | |||
| colspan=7 | ~ 34 days, 21 hours and 40 minutes worth of training in total {{co|grey|(~ 1.5 million skillpoints)}} | |||
|} | |||