More actions
m Turtle is manager so he shouldn't be in the staff section, right |
Vorkan Dosja (talk | contribs) Added Vorkan in |
||
| Line 138: | Line 138: | ||
| Analee Tsasa | | Analee Tsasa | ||
|- | |- | ||
|Locke Gogiko | | Locke Gogiko | ||
|- | |- | ||
|Atadar Yassavi | | Atadar Yassavi | ||
|- | |||
| Vorkan Dosja | |||
|} | |} | ||
[[Category:Events]] | [[Category:Events]] | ||
[[Category:EVE University Departments]] | [[Category:EVE University Departments]] | ||