More actions
m Add video link. Update from video. |
No edit summary |
||
| Line 147: | Line 147: | ||
|35M ISK | |35M ISK | ||
|Vlye Cadille | |Vlye Cadille | ||
|rare | |||
|- | |||
|Mid-grade Amulet Implant | |||
|40M - 200M+ ISK | |||
|Dark Blood Commander Frigates | |||
|rare | |rare | ||
|} | |} | ||
[[Category:Expeditions]] | [[Category:Expeditions]] | ||