More actions
Jim parsons (talk | contribs) m Fixed Dotlan link for Sanair again, was wrong region. |
Jim parsons (talk | contribs) Added Peges |
||
| Line 389: | Line 389: | ||
| Yarebap | | Yarebap | ||
| Finid | | Finid | ||
|- | |||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Tash-Murkon/Parrosa#sec Peges] | |||
| Ahteer | |||
| Hath, Judra, Sharios, Uhodoh | |||
| Esa, Kari | |||
| Arakor | |||
|- | |- | ||
| {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Qermi#sec Qermi] | | {{icon|amarr|24|Amarr Empire}} [http://evemaps.dotlan.net/map/Kador/Qermi#sec Qermi] | ||