More actions
→24px Officer: add Zorya |
|||
| Line 194: | Line 194: | ||
|- | |- | ||
||'''Serpentis''':|| Fountain || Cormack || Setele || Tuvan || Brynn | ||'''Serpentis''':|| Fountain || Cormack || Setele || Tuvan || Brynn | ||
|- | |||
||'''Triglavian''':|| Invaded systems || || || || Zorya | |||
|} | |} | ||