More actions
m Hirmuolio pine moved page E-8CSQ COSMOS to Guristas COSMOS: Grouping by faction instead of location |
|||
| Line 51: | Line 51: | ||
|Guristas Pirates | |Guristas Pirates | ||
|Y5J-EU | |Y5J-EU | ||
|- | |||
|[[Oronata Vion]] | |||
|6.00 | |||
|Caldari State | |||
|G5ED-Y | |||
|- | |||
|[[Tomi Hakiro]] | |||
|6.00 | |||
|Caldari State | |||
|G5ED-Y | |||
|} | |} | ||