More actions
| Line 76: | Line 76: | ||
! style="background:#222222;" | {{icon|minmatar|64|Minmatar quarter}} | ! style="background:#222222;" | {{icon|minmatar|64|Minmatar quarter}} | ||
|- | |- | ||
| {{co|# | | {{co|#00F000|█}} High Sec<br> 1.0 to 0.5 | ||
| {{icon|veldspar|32|Veldspar}} Veldspar<br>{{icon|scordite|32|Scordite}} Scordite <br>{{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres | | {{icon|veldspar|32|Veldspar}} Veldspar<br>{{icon|scordite|32|Scordite}} Scordite <br>{{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres | ||
| {{icon|veldspar|32|Veldspar}} Veldspar<br>{{icon|scordite|32|Scordite}} Scordite<br>{{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres <br>{{icon|plagioclase||Plagioclase}} Plagioclase | | {{icon|veldspar|32|Veldspar}} Veldspar<br>{{icon|scordite|32|Scordite}} Scordite<br>{{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres <br>{{icon|plagioclase||Plagioclase}} Plagioclase | ||
| Line 82: | Line 82: | ||
| {{icon|veldspar|32|Veldspar}} Veldspar<br>{{icon|scordite|32|Scordite}} Scordite<br>{{icon|plagioclase||Plagioclase}} Plagioclase | | {{icon|veldspar|32|Veldspar}} Veldspar<br>{{icon|scordite|32|Scordite}} Scordite<br>{{icon|plagioclase||Plagioclase}} Plagioclase | ||
|- | |- | ||
| {{co|# | | {{co|#E6D64F|█}} Low Sec<br> 0.4 to 0.0 | ||
| {{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres<br>{{icon|kernite||Kernite}} Kernite <br> {{icon|jaspet||Jaspet}} Jaspet <br> {{icon|hemorphite||Hemorphite}} Hemorphite | |||
| {{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres<br> {{icon|hedbergite||Hedbergite}} Hedbergite | |||
| {{icon|kernite||Kernite}} Kernite <br> {{icon|omber||Omber}} Omber <br> {{icon|jaspet||Jaspet}} Jaspet <br> {{icon|hemorphite||Hemorphite}} Hemorphite | |||
| {{icon|kernite||Kernite}} Kernite <br> {{icon|omber||Omber}} Omber <br> {{icon|hedbergite||Hedbergite}} Hedbergite | |||
|- | |||
| {{co|#E85025|█}} Null Sec<br> less than 0.0 | |||
| {{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres<br>{{icon|kernite||Kernite}} Kernite <br> {{icon|jaspet||Jaspet}} Jaspet <br> {{icon|hemorphite||Hemorphite}} Hemorphite | | {{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres<br>{{icon|kernite||Kernite}} Kernite <br> {{icon|jaspet||Jaspet}} Jaspet <br> {{icon|hemorphite||Hemorphite}} Hemorphite | ||
| {{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres<br> {{icon|hedbergite||Hedbergite}} Hedbergite | | {{icon|pyroxeres||Pyroxeres}} Pyroxeres<br> {{icon|hedbergite||Hedbergite}} Hedbergite | ||