More actions
| Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| [[Velator]]||10||10||10 - 50%||||10 - 50%|||||||||| | | [[Velator]]||10||10||10 - 50%||||10 - 50%|||||||||| | ||
|- | |||
| [[Talos]]||25||25|||||||||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Maulus]]||30||20|||||||||||||||| | | [[Maulus]]||30||20|||||||||||||||| | ||