More actions
Sivaira Chen (talk | contribs) |
Sivaira Chen (talk | contribs) |
||
| Line 248: | Line 248: | ||
|- | |- | ||
|Blinding ||[[File:Icon_remote_sensor_dampening.png|32px]] Sensor Dampening | |Blinding ||[[File:Icon_remote_sensor_dampening.png|32px]] Sensor Dampening | ||
|- | |||
|Tangling ||[[File:Icon_stasis_webifier.png|32px]] Stasis webifying | |||
|- | |- | ||
|Ghosting ||[[File:Icon_track_disruptor_64.png|32px]] Turret and Missile Disruption | |Ghosting ||[[File:Icon_track_disruptor_64.png|32px]] Turret and Missile Disruption | ||