More actions
| Line 294: | Line 294: | ||
|- | |- | ||
| style="vertical-align:top; padding-top:10px;" | [[File:Logo classes.png|left|50px]] | | style="vertical-align:top; padding-top:10px;" | [[File:Logo classes.png|left|50px]] | ||
| EVE University offers a [[classes|class]] on: | |||
|- | |||
| colspan=2 style="font-weight:normal" | <ul><li>[[Jump Clones 101]]</li></ul> | |||
|} | |||
{| style="padding:0.5em;float:right; width:15em; border: 1px solid #666666; margin-left:1em; margin-bottom:1em; background-color:#222222; background-image: linear-gradient(#101010, #262626); font-size:90%; clear:right" | |||
|- | |||
| style="vertical-align:top;padding-top:8px;" | [[File:E-UNI_Emblem.png|left|45px]] | |||
| EVE University offers a [[classes|class]] on: | | EVE University offers a [[classes|class]] on: | ||
|- | |- | ||
| Line 300: | Line 307: | ||
{| style="padding:0.5em;float:right; width:210px; border: 1px solid #666666; margin-left:1em; margin-bottom:1em; background-color:#222222; background-image: linear-gradient(#101010, #262626); font-size:90%; clear:right" | {| style="padding:0.5em;float:right; width:210px; border: 1px solid #666666; margin-left:1em; margin-bottom:1em; background-color:#222222; background-image: linear-gradient(#101010, #262626); font-size:90%; clear:right" | ||
|- | |- | ||
| style="vertical-align:top; padding-top:6px;" | [[File:Logo classes.png|left| | | style="vertical-align:top; padding-top:6px;" | [[File:Logo classes.png|left|60px]] | ||
| EVE University offers a [[classes|class]] on: | | EVE University offers a [[classes|class]] on: | ||
|- | |- | ||
| Line 309: | Line 316: | ||
{| style="padding:0.5em;float:right; width:210px; border: 1px solid #666666; margin-left:1em; margin-bottom:1em; background-color:#222222; background-image: linear-gradient(#111111, #262626); font-size:90%; clear:right" | {| style="padding:0.5em;float:right; width:210px; border: 1px solid #666666; margin-left:1em; margin-bottom:1em; background-color:#222222; background-image: linear-gradient(#111111, #262626); font-size:90%; clear:right" | ||
|- | |- | ||
| style="vertical-align:top | | style="vertical-align:top;" | [[File:E-UNI_Emblem.png|left|65px]] | ||
| EVE University offers [[classes]] on: | | EVE University offers [[classes]] on: | ||
|- | |- | ||