More actions
m →Ore variants: Testing putting sizes and minerals. |
m →Ore variants: Added Eifyrium |
||
| Line 355: | Line 355: | ||
| Abyssal Talassonite | | Abyssal Talassonite | ||
| Hadal Talassonite | | Hadal Talassonite | ||
|- | |||
|- | |||
| [[File:ore_e.png|32px|link=|Talassonite]] Eifyrium | |||
| Doped Eifyrium | |||
| Boosted Eifyrium | |||
| Augmented Eifyrium | |||
| 16 | |||
| Zydrine | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||