Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
Ezra Salaz (talk | contribs) |
||
| Line 217: | Line 217: | ||
|- | |- | ||
| 2022-02-22 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/13abo5 Shield Harmonizing Charge x 10,000] || 4,995,000 | | 2022-02-22 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/13abo5 Shield Harmonizing Charge x 10,000] || 4,995,000 | ||
|- | |||
| 2022-02-22 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/13bgjk Expanded Cargohold I x 25] || 99,250 | |||
|} | |} | ||
[[Category:Pilots]] | [[Category:Pilots]] | ||