Ezra Salaz (talk | contribs) mNo edit summary |
Ezra Salaz (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 169: | Line 169: | ||
|- | |- | ||
| 2022-01-06 || FLEET || Strat Op || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&p=946690&t=122903&sid=19008c2d14112a5341e64a7807988605 NSC Defense] <br> (Ran alongside [[User:Natalia Base|Natalia Base]] in {{Sh|Ferox}}.) || [[User:Jalxan|Jalxan]] | | 2022-01-06 || FLEET || Strat Op || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&p=946690&t=122903&sid=19008c2d14112a5341e64a7807988605 NSC Defense] <br> (Ran alongside [[User:Natalia Base|Natalia Base]] in {{Sh|Ferox}}.) || [[User:Jalxan|Jalxan]] | ||
|- | |||
| 2022-01-06 || FLEET || Strat Op || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&t=122905 High Security Escorts vs. EVE University] <br> (Ran alongside [[User:Natalia Base|Natalia Base]] in {{Sh|Tristan}}.) || [[User:Cryptic sharvas|Cryptic sharvas]] | |||
|} | |} | ||