Ezra Salaz (talk | contribs) mNo edit summary |
Ezra Salaz (talk | contribs) mNo edit summary |
||
| Line 173: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
| 2022-01-09 || FLEET || Strat Op || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&t=122905 High Security Escorts (Armor Bash)] <br> (Ran alongside [[User:Natalia Base|Natalia Base]] in {{Sh|Tristan}}.) || [[User:Sean Yakin|Sean Yakin]] | | 2022-01-09 || FLEET || Strat Op || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&t=122905 High Security Escorts (Armor Bash)] <br> (Ran alongside [[User:Natalia Base|Natalia Base]] in {{Sh|Tristan}}.) || [[User:Sean Yakin|Sean Yakin]] | ||
|- | |||
| 2022-01-10 || FLEET || Strat Op || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=266&t=122942&sid=d3a8de9e82ee18a683f7ee195c2e81ce High Security Escorts (POCO Bash)] <br> (Ran alongside [[User:Natalia Base|Natalia Base]] in {{Sh|Caracal}}.) || [[User:Marn Vermuldir|Marn Vermuldir]] | |||
|} | |} | ||