Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
| 2022-01-12 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=122898 Ezra Salaz.]<ref>First class as a Teacher.</ref> | | 2022-01-12 || Class (CORE) || Introduction to Logistics || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=122898 Ezra Salaz.]<ref>First class as a Teacher.</ref> | ||
|- | |||
| 2021-01-17 || Class (CORE) || Introduction to Skill Planning || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123005 Hideo Date.] | |||
|} | |} | ||