m →Fleets: Fix User: links |
Ezra Salaz (talk | contribs) |
||
| Line 224: | Line 224: | ||
|- | |- | ||
| 2022-02-22 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/13bgjk Expanded Cargohold I x 25] || 99,250 | | 2022-02-22 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/13bgjk Expanded Cargohold I x 25] || 99,250 | ||
|- | |||
| 2022-03-07 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/13dw45 Skiff x 2]<ref name="procured" /> || 347,800,000 | |||
|- | |||
| 2022-03-07 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/13dn8c Retriever x 4] || 192,800,000 | |||
|- | |||
| 2022-03-07 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/13dy17 Medium Thermal Shield Reinforcer I x 20] || 1,379,600 | |||
|- | |||
| 2022-03-07 || AMC Buy Order || [https://evepraisal.com/a/13du94 Hornet EC-300 x 150] || 1,365,000 | |||
|} | |} | ||