More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 208: | Line 208: | ||
| Armor Resist | | Armor Resist | ||
| 4% (per level Amarr Cruiser) | | 4% (per level Amarr Cruiser) | ||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|48px]] | |||
| [[Prophecy]] | |||
| Battlecruiser | |||
| Armor Resist | |||
| 4% (per level Amarr Battlecruiser) | |||
|} | |} | ||