More actions
No edit summary |
|||
| Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Rilbedur Tjar]] | ||
|none | |none | ||
| | |Minmatar Republic | ||
| | |Emolgranlan - Data Centre | ||
| | |||
|- | |||
|[[Albedur Vatzako]] | |||
|none | |||
|Minmatar Republic | |||
|Arlulf - Data Centre | |||
| | |||
|- | |||
|[[West Ludorim]] | |||
|none | |||
|Minmatar Republic | |||
|Engosi - Data Centre | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Pinala Adala]] | ||
|none | |none | ||
| | |Minmatar Republic | ||
| | |Eram IX - Moon 4 | ||
|Graduation Certificate | |||
|- | |||
|[[Hlebnar Tonari]] | |||
|none | |||
|Minmatar Republic | |||
|Eram IV - Moon 2 | |||
|[[Pinala Adala]] | |||
|- | |||
|[[Kraimir Mork]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Nakugard - The Glass Edge | |||
| | |||
|- | |||
|[[Fara Bokh]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Lanngisi - Sanctum Psychosis | |||
| | |||
|- | |||
|[[Mirmon Gorgoz]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Friggi - Clear Water Spring | |||
| | |||
|- | |||
|[[Temer Rugaert]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Tvink - Margin of Error | |||
| | |||
|- | |||
|[[Eutor Jogmundt]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Traun – Thin Red Line | |||
| | |||
|- | |||
|[[Penda Rakken]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Nakugard - The Glass Edge | |||
| | |||
|- | |||
|[[Them Burkur]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Nakugard - The Glass Edge | |||
| | |||
|- | |||
|[[Remy Ouche]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Lanngisi - Sanctum Psychosis | |||
| | |||
|- | |||
|[[Vlas Takson]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Inder – Dream Port | |||
| | |||
|- | |||
|[[Sinogor Nitrut]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Inder – Dream Port | |||
| | |||
|- | |||
|[[Ekdit Spitek]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Hjoramold – Machine Head | |||
| | |||
|- | |||
|[[Abotur Kverkinn]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Hjoramold – Lord Bastion | |||
| | |||
|- | |||
|[[Akraun Maertigor]] | |||
|2.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Barkrik - The Hyperbole Nexus | |||
| | |||
|- | |||
|[[Schebach Korten]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Uriok – Insurgent Encampment | |||
| | |||
|- | |||
|[[Ramakell Tikrest]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Uriok – Culture Recess | |||
| | |||
|- | |||
|[[Sifor Patrenn]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Uriok – Culture Recess | |||
| | |||
|- | |||
|[[Krak Hakkars]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Traun – Thin Red Line | |||
| | |||
|- | |||
|[[Dalkar Kersos]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Nakugard - The Glass Edge | |||
| | |||
|- | |||
|[[Godun Sakt]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Lanngisi – The Asylum | |||
| | |||
|- | |||
|[[Robikk Gurmurkur]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Hjoramold - Machine Head | |||
| | |||
|- | |||
|[[Sungur Tyrfin]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Hjoramold - Lord Bastion | |||
| | |||
|- | |||
|[[Mwaku Ristiger]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Barkrik - The Hyperbole Nexus | |||
| | |||
|- | |||
|[[Dagras Kutill]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Barkrik - The Carnival | |||
| | |||
|- | |||
|[[Rozor Mothrus]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Barkrik - The Carnival | |||
|[[Dagras Kutill]] | |||
|- | |||
|[[Tarak Horkund]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Uriok – Insurgent Encampment | |||
| | |||
|- | |||
|[[Bukar Robaerger]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Traun – Sister Camp | |||
| | |||
|- | |||
|[[Nabur Verkort]] | |||
|4.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Hjoramold - Machine Head | |||
| | |||
|- | |||
|[[Poreg Murchor]] | |||
|6.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Traun – Thin Red Line | |||
| | |||
|- | |||
|[[Jippon Frain]] | |||
|6.00 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Barkrik – The Hyperbole Nexus | |||
| | |||
|- | |||
|[[Mutama Czeik]] | |||
|8.50 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Barkrik – Hjoramold gate | |||
| | |||
|- | |||
|[[Thora Desto]] | |||
|9.20 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Barkrik – Hjoramold gate | |||
| | |||
|- | |||
|[[Makor Desto]] | |||
|9.90 | |||
|Minmatar Republic | |||
|Barkrik – Hjoramold gate | |||
| | |||
|- | |||
|[[Beris Nitrus]] | |||
|none | |||
|Servant Sisters Of EVE | |||
|Lanngisi - Sanctum Psychosis | |||
| | |||
|- | |||
|[[Nina Darrchien]] | |||
|2.00 | |||
|Servant Sisters Of EVE | |||
|Inder - Rich Man's Run | |||
| | |||
|- | |||
|[[Fynnir Torsont]] | |||
|4.00 | |||
|Servant Sisters Of EVE | |||
|Traun – Sister Camp | |||
| | |||
|- | |||
|[[Hinrich Tekrawhol]] | |||
|4.00 | |||
|Thukker Tribe | |||
|Tvink – The Crystal Dust Compound | |||
| | |||
|- | |||
|[[Misnik Sarbaert]] | |||
|4.00 | |||
|Thukker Tribe | |||
|Tvink – The Crystal Dust Compound | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Line 52: | Line 334: | ||
|Nakugard – Reactor Factory | |Nakugard – Reactor Factory | ||
| | | | ||
|- | |- | ||