More actions
Cochise DCVI (talk | contribs) No edit summary |
Cochise DCVI (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 136: | Line 136: | ||
|''[[Skills:Trade#Trade|Trade]] II'' | |''[[Skills:Trade#Trade|Trade]] II'' | ||
|<nowiki>-0.3%</nowiki> [[Tax#Sales_tax|broker fee]] rate per level. | |<nowiki>-0.3%</nowiki> [[Tax#Sales_tax|broker fee]] rate per level. | ||
|- | |||
|[[Skills:Trade|Trade]] | |||
|[[Skills:Trade#Margin_Trading|Margin Trading | |||
|<p align="right">3</p> | |||
|<p align="right">20.0</p> | |||
|Charisma | |||
|Memory | |||
|[[Skills:Trade#Accounting|Accounting]] IV | |||
|Reduces escrow on buy orders 25% per level. | |||
|- | |- | ||
|[[Skills:Trade|Trade]] | |[[Skills:Trade|Trade]] | ||