More actions
Add storyline mission |
m Add storyline mission A Case of Kidnapping |
||
| Line 41: | Line 41: | ||
| 1 | | 1 | ||
| 1,080 m3 | | 1,080 m3 | ||
|- | |||
|[[A Case of Kidnapping (Level 1)|A Case of Kidnapping]] | |||
| 1 | |||
| 10 {{m3}} | |||
| Storyline encounter | |||
|- | |- | ||
| Line 65: | Line 71: | ||
|[[Ditanium]] | |[[Ditanium]] | ||
| 1 | | 1 | ||
| 300 | | 300 {{m3}} | ||
| Storyline courier | | Storyline courier | ||