More actions
Initial info |
No edit summary |
||
| Line 264: | Line 264: | ||
|Caldari State | |Caldari State | ||
|Otitoh - The Diamond Ace Den | |Otitoh - The Diamond Ace Den | ||
|Helkelen | |[[Akira Helkelen]] | ||
|- | |- | ||
| Line 285: | Line 285: | ||
|Caldari State | |Caldari State | ||
|Otomainen - Rush Town Ruins | |Otomainen - Rush Town Ruins | ||
|Kochi Utrainen and Akira Helkelen | |[[Kochi Utrainen]] and [[Akira Helkelen]] | ||
|- | |- | ||
| Line 383: | Line 383: | ||
|Interbus | |Interbus | ||
|Autaris VIII - Moon 5 - CONCORD Bureau | |Autaris VIII - Moon 5 - CONCORD Bureau | ||
| | |||
|- | |||
|[[Siringwe Opainen]] | |||
|4.00 | |||
|Guristas Pirates | |||
|Friggi - Bandit Hideout | |||
| | |||
|- | |||
|[[Yka Katori]] | |||
|4.00 | |||
|Guristas Pirates | |||
|Friggi - Bandit Hideout | |||
| | | | ||
| Line 432: | Line 446: | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Kara Morato]] | ||
|none | |||
|Caldari State | |||
|1QH-0K | |||
|- | |||
|[[Tehjus Otsini]] | |||
|none | |none | ||
|Caldari State | |Caldari State | ||
| | |I1-BE8 | ||
|- | |||
|[[Heiraitah Siakkano]] | |||
|none | |||
|Caldari State | |||
|ZXA-V6 | |||
|- | |||
|[[Erakki Kihu]] | |||
|6.00 | |||
|Caldari State | |||
| ZH3-BS - Pioneer's Sanctuary | |||
|- | |||
|[[Nuomo Kaavunin]] | |||
|6.00 | |||
|Caldari State | |||
| ZH3-BS - Pioneer's Sanctuary | |||
|- | |||
|[[Oduma Pakane]] | |||
|6.00 | |||
|Caldari State | |||
| ZH3-BS - Pioneer's Sanctuary | |||
|- | |||
|[[Lauka Ikunol]] | |||
|6.00 | |||
|Caldari State | |||
| ZH3-BS - Pioneer's Sanctuary | |||
|- | |||
|[[Kakala Ikkawa]] | |||
|6.00 | |||
|Caldari State | |||
| ZH3-BS - Pioneer's Sanctuary | |||
|} | |} | ||