More actions
mNo edit summary |
|||
| Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| Minmatar [[Shaman Secrets]] | | Minmatar [[Shaman Secrets]] | ||
| -0.16 | |||
| 0 | |||
| +0.1 | |||
| +0.19 | |||
|- | |||
| Total Gain | |||
| 0 | | 0 | ||
| 0 | | 0 | ||
mNo edit summary |
|||
| Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| Minmatar [[Shaman Secrets]] | | Minmatar [[Shaman Secrets]] | ||
| -0.16 | |||
| 0 | |||
| +0.1 | |||
| +0.19 | |||
|- | |||
| Total Gain | |||
| 0 | | 0 | ||
| 0 | | 0 | ||