More actions
| Line 17: | Line 17: | ||
! width="90px" | [[Hulk]] | ! width="90px" | [[Hulk]] | ||
|- | |- | ||
! Relative Mining Efficiency* | ! Relative Ore Mining Efficiency* | ||
| 76.4% | | 76.4% | ||
| 83.3% | | 83.3% | ||
| 100% | | 100% | ||
| 84.1% | | 84.1% | ||
| 91.6% | |||
| 115.0% | |||
|- | |||
! Relative Ice Mining Efficiency* | |||
| 84.9% | |||
| 83.3% | |||
| 100% | |||
| 93.4% | |||
| 91.6% | | 91.6% | ||
| 115.0% | | 115.0% | ||