More actions
Axel defour (talk | contribs) No edit summary |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 391: | Line 391: | ||
| rowspan='2' |[[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|32px]] | | rowspan='2' |[[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|32px]] | ||
| rowspan='2' |[[Augoror]] | | rowspan='2' |[[Augoror]] | ||
| rowspan='2' |Cruiser | |||
| Transfer Range | |||
| 1000% | |||
|- | |||
| Transfer Amount | |||
| 200% | |||
|- | |||
| rowspan='2' |[[File:Logo_faction_caldari_state_clean.png|32px]] | |||
| rowspan='2' |[[Osprey]] | |||
| rowspan='2' |Cruiser | | rowspan='2' |Cruiser | ||
| Transfer Range | | Transfer Range | ||