More actions
m category |
|||
| Line 471: | Line 471: | ||
|- | |- | ||
|400x Omber | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|1000x Veldspar | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|5x Nugoeihuvi Dogtag | |||
|[[Contested Caldari Lai Dai Refinery]] | |||
| | | | ||
m category |
|||
| Line 471: | Line 471: | ||
|- | |- | ||
|400x Omber | |||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|1000x Veldspar | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|5x Nugoeihuvi Dogtag | |||
|[[Contested Caldari Lai Dai Refinery]] | |||
| | | | ||