More actions
Axel defour (talk | contribs) |
Axel defour (talk | contribs) |
||
| Line 385: | Line 385: | ||
| Transfer Range | | Transfer Range | ||
| 10% (per level Amarr Battleship) | | 10% (per level Amarr Battleship) | ||
|- | |||
| [[File:Logo_faction_amarr_empire_clean.png|32px]] | |||
| [[Curse]] | |||
| Combat Recon | |||
| Transfer Range | |||
| 40% (per level Recon Ships) | |||
|} | |} | ||