Ezra Salaz (talk | contribs) m →Fleets |
Ezra Salaz (talk | contribs) m →Classes |
||
| Line 139: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
| 2022-04-24 || Class (CORE) || Introduction to Careers || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123721 Ezra Salaz] | | 2022-04-24 || Class (CORE) || Introduction to Careers || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123721 Ezra Salaz] | ||
|- | |||
| 2022-05-10 || Class || Introduction to Fleet Command || [https://forum.eveuniversity.org/viewtopic.php?f=72&t=123832 Arps 331] | |||
|} | |} | ||