More actions
| Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
| [[Augoror]]||20||20|||||||||||||||| | | [[Augoror]]||20||20|||||||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Absolution]]||25||25|||||||||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Magnate]]||40||15|||||||||||||||| | | [[Magnate]]||40||15|||||||||||||||| | ||
| Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
| [[Augoror]]||20||20|||||||||||||||| | | [[Augoror]]||20||20|||||||||||||||| | ||
|- | |||
| [[Absolution]]||25||25|||||||||||||||| | |||
|- | |- | ||
| [[Magnate]]||40||15|||||||||||||||| | | [[Magnate]]||40||15|||||||||||||||| | ||