More actions
Sivaira Chen (talk | contribs) No edit summary |
Sivaira Chen (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 158: | Line 158: | ||
| Crimson Lord | | Crimson Lord | ||
| | | | ||
|- | |||
|Dark Blood faction module | |||
| | |||
|Crimson Sentinel | |||
|Fairly rare | |||
|} | |} | ||
{{DED Complexes|Blood}} | {{DED Complexes|Blood}} | ||
[[Category:DED Complexes]] | [[Category:DED Complexes]] | ||