More actions
m →Loot: - log entry |
No edit summary |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
| 50,6M ISK | | 50,6M ISK | ||
| From container in second pocket | | From container in second pocket | ||
|- | |||
|2021 May | |||
|Dark Blood Multispectrum Coating | |||
|11M ISK | |||
|From container in second pocket | |||
|} | |} | ||
{{DED Complexes|Blood}} | {{DED Complexes|Blood}} | ||
[[Category:DED Complexes]] | [[Category:DED Complexes]] | ||