More actions
Binra Fera (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 141: | Line 141: | ||
| Serpentis Fleet Stronghold | | Serpentis Fleet Stronghold | ||
| 100% drop rate | | 100% drop rate | ||
|- | |||
|{{sh|Vindicator}} BPC | |||
| | |||
| Serpentis Fleet Stronghold | |||
|- | |- | ||
| Core X-Type module | | Core X-Type module | ||